День Перемоги в Києві відзначили з червоним прапором і портретом Сталіна

День Перемоги в Києві відзначили з червоним прапором і портретом Сталіна

У Києві 9 травня минуло із незначними сутичками

Кілька дрібних конфліктів сталося 9 травня у центрі столиці.

Кількома незначними скандалами супроводилося святкування 9 травня в українській столиці. Так, під час параду військових оркестрів у натовпі людей із маківками спокійно майорів червоний прапор, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щойно музиканти пройшли, знамено винесли в центр площі. Із десяток чоловіків, які представилися добровольчим батальйоном ОУН, показово відібрали радянський символ.

Деякі з них відстоювали свої права на українській землі – російською мовою. Ці самі молодики намагалися не пустити соціалістів до парку, а потім узяли в кільце групу ветеранів, у руках яких був портрет Йосипа Сталіна.

Рівне право всіх пройти до Вічного вогню відстояла міліція. Правоохоронці поставили крапку в історичних диспутах і провели колону зі Сталіном до стели. Там портрет простояв близько півтори години і без жодного екцесу був знесений із п'єдесталу.

Взагалі, після офіційних заходів до Вічного вогню вишикувалася величезна черга. Квіти принесли ветерани, за їхніми спинами пройшли представники "Опозиційного блоку", були комуністи, блок Наталії Вітренко. Соціалісти приходили двічі.

Панахиду за загиблими воїнами відспівали священики.

Як уже повідомлялося, у Музеї ВОВ з'явилися портрети та кітелі бійців АТО, які воювали на Донбасі.

Святкування Дня Перемоги не минулося без дрібних інцидентів

Святкування Дня Перемоги не минулося без дрібних інцидентів

Повʼязані теми:

Наступна публікація