День Києва 2013 буде вражати містян і гостей столиці фолк-оперою та шоу феєрверків

Дата публікації
Перегляди
6345
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День Києва 2013 буде вражати містян і гостей столиці фолк-оперою та шоу феєрверків

День Києва, за традицією, відзначається в останні вихідні травня – 25-26 травня / Фото: УНІАН

У столиці презентували програму святкування Дня Києва

Цьогорічна програма святкування Дня столиці та Дня Києва 2013 здивує гостей та мешканців столиці новими цікавими творчими проектами. Про це під час засідання розширеної апаратної наради в КМДА розповіла директор Департаменту культури Світлана Зоріна, пише УНІАН.

Читайте: Геї влаштують парад на День Києва

Так, вперше однією із локацій святкування Дня Києва 2013 визначено територію Історико-архітектурної пам'ятки-музею "Київська фортеця", де відбудеться концертна програма за участю духових оркестрів. 

На Співочому полі Печерського ландшафтного парку відбудеться фольк-опера "Коли цвіте папороть" видатного українського композитора Євгена Станковича за участю Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Верьовки.

Також відбудеться мистецький проект "Андріївський узвіз та Монмартр – культурні побратими". 

Юні кияни відзначатимуть свято у парку ім. Тараса Шевченка. Близько 300 осіб віком від 10 до 17 років проведуть мистецьку акцію – арт-пленер "Тарас Шевченко. Молодий погляд".

У музеях міста відбудуться "Дні відкритих дверей". Протягом святкових днів усі охочі зможуть безкоштовно відвідати муніципальні музеї. 

Чільне місце у програмі святкування Дня Києва 2013 посідає і відзначення Олімпійського 100-річчя. З нагоди проведення у Києві І Всеросійської Олімпіади відбудеться відкриття тематичної виставки у Музеї історії міста Києва.

Спеціально для туристів, що завітають до Києва 25 та 26 травня, відбуватимуться безкоштовні пішохідні тематичні екскурсії Києвом за наступними маршрутами: "Секретний Київ", "Михайлівська Гірка", "Дворики Києва", а також перші мультиспортивні туристські перегони.

Поряд з новими проектами у столиці відбуватимуться вже традиційні святкові заходи. 
Так, на Оболонську набережну запрошують поціновувачів сучасного мистецтва. Там відбудеться молодіжна концертна програма та шоу феєрверків із лазерними спецефектами. 

Для прихильників хорового мистецтва на Співочому полі Печерського ландшафтного парку відбудеться фольклорно-мистецьке свято "Пишаюсь Києвом своїм, його людьми, його красою", в якому візьмуть участь аматорські хорові колективи столиці, Київської області та регіонів України. 

Крім того, на Майдані Незалежності відбудеться традиційний святковий концерт за участю зірок української сцени.

У рамках святкування дня Києва компанія "Таврійські ігри" проводитиме фінал конкурсу "Футбольна королева" від НСК "Олімпійський".

Також на Площі Зірок, що на вул. Хрещатик, біля Пасажу відбудеться встановлення Почесних зірок.  

Раніше повідомлялося, що УПЦ хоче перенести День Києва на два місяці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6345
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація