Демонтовані МАФи хочуть виставити на аукціон і повернути власникам

Дата публікації
Перегляди
1639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Демонтовані МАФи хочуть виставити на аукціон і повернути власникам

Київські кіоски вже ніде складати / Фото: КМДА

Київські штрафмайданчики завалені демонтованими кіосками.

У Києві всі нелегальні кіоски, які були демонтовані, вивозяться і тимчасово зберігаються на штрафних майданчиках КП "Київблагоустрій". Зараз там знаходиться майже 2 тисячі МАФів, торгових наметів і кіосків.

Фахівці "Київблагоустрою" стверджують, що місць під розміщення нових демонтованих кіосків вже немає, доводиться ущільнюватися. Про збільшення площі штрафного майданчика поки не йдеться. Кажуть, що МАФи цілком можуть розміщувати і на окремих районних штрафмайданчиках.

У КП "Київблагоустрій" вважають, що демонтовані кіоски необхідно продавати через аукціони, щоб звільнити місце. Або ж просто утилізувати. Але це не вихід, так як кожен МАФ - це власність.

За словами заступника голови Київської міськдержадміністрації Анатолія Голубченка, треба все ж повернути демонтовані МАФи власникам, які повинні будуть заплатити за первинний демонтаж і зберігання.

Знову встановлювати такі МАФи на території Києва і продовжувати вести з них відкриту торгівлю чиновники не дозволять. За цим процесом пильно спостерігають інспектори, які інформують бригади "Київблагоустрою" про розміщення нелегального кіоску на новому місці.

Нагадаємо, 18 кіосків біля столичної станції метро "Політехнічний інститут" демонтували втретє. Всі вони порушували правила розміщення, за яким 20-метрова територія біля станцій метро повинна бути вільною

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація