Де сховатися у випадку небезпеки у Києві. КМДА оприлюднила список бомбосховищ

Де сховатися у випадку небезпеки у Києві. КМДА оприлюднила список бомбосховищ

У Києві близько 4 тисяч сховищ / Фото: panoramio.com

У Києві нарахували біля 4 тисяч укриттів: спеціальні підвальні приміщення, підземні паркінги, метро та підземні переходи.

На сайті КМДА з'явилась пам'ятка для населення у випадку надзвичайної ситуації. Так, сигналом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію будуть сирени і переривисті гудки інших сигнальних засобів. Окрім того, інформація буде передаватися через гучномовці, радіо та телебачення.

Всього перелік об'єктів, де можливо знайти укриття, включає близько 4 тисяч позицій, серед яких спеціальні підвальні приміщення, підземні паркінги, метро та підземні переходи.

Окрім того, у КМДА нагадали порядок дій у випадку надзвичайних ситуацій. Так, якщо оповіщення застало на роботі, то необхідно неухильно діяти за командами керівника цивільного захисту. А якщо оповіщення застало дома, то необхідно уважно прослухати інформацію, передати її сусідам, привести у готовність засоби індивідуального захисту та аптечку, спакувати документи, засоби особистої гігієни та їжу, провести у житловому приміщенні протипожежні заходи, після чого, у випадку потреби, направитись до найближчого укриття.

Нагадаємо, що програма "Гроші" провела власне розслідування реальної придатності бомбосховищ.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація