Дарт Вейдер катається Києвом на мотоциклі під звуки "Імперського маршу"

Дарт Вейдер катається Києвом на мотоциклі під звуки "Імперського маршу"

Вейдер оглядає свої "володіння" / Фото: ТСН.ua

Кандидат на пост мера столиці "почав правити" не чекаючи на результати виборів.

Сьогодні, 22 травня, кандидат в мери Києва та Одеси Дарт Вейдер прокотився вулицями столиці на спеціальній платформі, прикріпленій до мотоцикла, яким кермував вірний кандидату штурмовик.

Супроводжував поїздку кандидата незмінний "Імперський марш". Як повідомляється на сайті Вейдера, сьогодні о 10 ранку він почав правити Києвом, не чекаючи на результати виборів. Своє "правління" він почав на оглядовому майданчику біля пам'ятника Володимиру Хрестителю.

У Вейдера вже є новий робочий кабінет, обладнаний "величним космічним троном". Кандидат планує перенести крісло мера з Хрещатика на Володимирську гірку , прямо під пам'ятник Володимиру Хрестителю, де він зможе спостерігати за "найважливішими соціальними перетвореннями міста".

"Сидячи у своєму кріслі мер зможе особисто спостерігати за найважливішими соціальними перетвореннями міста. З нового кабінету можна візуально контролювати добудову моста на Троєщину, сумно відомі довгобуди-свічки на лівому березі , проблеми екології Дніпра та багато іншого", - повідомляє прес-служба Вейдера.

Нагадаємо, раніше Дарт Вейдер подавав свою кандидатуру на пост президента України, але ЦВК відмовила йому в реєстрації­.

Дарт Вейдер почав "правити Києвом"

Дарт Вейдер почав "правити Києвом"

Повʼязані теми:

Наступна публікація