Даішники пояснюють, що ходять по домівках автомайданівців, аби встановити особи водіїв-порушників

Даішники пояснюють, що ходять по домівках автомайданівців, аби встановити особи водіїв-порушників

Спочатку повідомлень про бесіди і відвідини даішників було 50, учора їх додалося ще 15.

Новорічна прикмета 2014 року для автомайданівців: інспектор ДАІ зʼявляється на порозі вашої хати.

Після організації трьох автопробігів: до будинку Генерального прокурора Віктора Пшонки, до маєтку президента Віктора Януковича та влаштування новорічного салютування під Лук'янівським СІЗО, активісти Автомайдану почали скаржитися на утиски з боку ДАІ. Даішники приїздять до активістів і дають невиразні пояснення своїм раптовим візитам, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водії кажуть, що працівники ДАІ телефонують і просять дати пояснення, чому кермувальники брали участь у Автомайдані. Також вони приходять до водіїв додому.

Сторінками соціальних мереж шириться інформація зі схожими повідомленнями: "Отримала на завтра запрошення в Печерське ДАІ, буду вдячна за поради від тих, хто вже мав задоволення поспілкуватись з ними".

У ДАІ пояснюють, що головними порушеннями під час усіх автопробігів були відмови зупинитися, рух у колоні понад пʼяти автомобілів, а також несанкціоновані зупинки, що створювали перешкоди руху. Щоб встановити особи кермувальників, працівники ДАІ змушені ходити по домівках учасників Автомайдану.

Учора активісти Євромайдану провели брифінг у київському Будинку профспілок. Кажуть, що спочатку повідомлень про бесіди і відвідини даішників було 50, учора їх додалося ще 15.

 

Нагадаємо, що раніше в центрі Києва учасник Автомайдану збив інспектора ДАІ та втік

Кореспондент ТСН Юлія Панкова.

Активісти автомайдану почали скаржитися на утиски з боку ДАІ

Активісти автомайдану почали скаржитися на утиски з боку ДАІ

Повʼязані теми:

Наступна публікація