Цивільний чоловік жінки, яка заморила у квартирі дітей, хоче залишити собі 2-місячну доньку

Цивільний чоловік жінки, яка заморила у квартирі дітей, хоче залишити собі 2-місячну доньку

Цивільний чоловік жінки, яка заморила у квартирі дітей, хоче залишити собі 2-місячну доньку

Батько покинутих дітей заперечує, що його горе-дружина, просила матір глядіти онуків.

Сторінка в соцмережі молодої мами. На ній переважно фото дітей - хлопчик і дівчинка усміхнені і щасливі. Одна зі світлин, присвячена народженню третьої дитини від нового чоловіка. Усі фото зроблені в квартирі, де сталась трагедія, діти сидять на тому ж дивані, де й провели останні пекельні 9 днів без їжі і води, йдеться в ТСН.16.45.

Коли до квартири зайшли правоохоронці, однорічний хлопчик був мертвим уже кілька днів, поруч - його сестра напівжива. Її ледве встигли довезти до реанімації. Сьогодні, кажуть лікарі, життю маленької Ані вже ніщо не загрожує, але вона досі в палаті інтенсивної терапії.

Після затримання двадцятирічна Владислава, на допиті в прокуратурі розповіла, що дітей доручила їхній бабусі, мамі офіційного чоловіка. Сама ж щасливо жила з новим чоловіком і новонародженою донькою в іншому районі Києва.

Антон Подчапко ледве стримує сльози. Саме він батько двомісячної дівчинки. Каже, не розуміє, як сталася трагедія. Як жили, про що говорили, як діяли й де залишали дітей, усі подробиці життя розповідати йому заборонили слідчі. Він нині свідок у кримінальній справі щодо загибелі хлопчика. Говорить лише, що з Владиславою разом уже рік. Цивільну дружину кохає і неймовірно щасливий появі спільної доньки. Щоправда, його батьківство стосовно неї не доведено. Малечу вони ще не зареєстрували.

"Доньку заберу собі, люблю", - каже Антон.

На запитання: кому залишили старших дітей, як сталося, що вони опинились самі в зачиненій квартирі, пояснення одне, що повністю довірився дружині.

"Вона сказала, що свекруха глядітиме, а я в ейфорії від народження доньки був і не вникав", - розповідає чоловік.

Дитину у нього вчора відібрали соціальні служби разом з правоохоронцями, доки не доведе батьківства, немовля буде в лікарні. Дівчинка нині у відділенні грудного дитинства, татові й бабусі дозволили бути поруч.

Сусіди з будинку, де загинув річний хлопчик, підтверджують, сюди приходила жінка, яка назвалась бабусею дітей, намагалась зайти в квартиру, але їй не відчинили, кажуть це було приблизно місяць тому.

Знайти свекруху, якій ніби-то і доручила глядіти дітей Владислава, ТСН намагається другий день. Двері в її квартиру зачинені. Напередодні вдалося поговорити з біологічним батьком дітей. Те, що дітей мусила глядіти свекруха, він заперечує.

Нагадаємо, що матері, яка на 9 днів зачинила у квартирі без води та їжі двох своїх малюків, саме зараз суд обиратиме запобіжний захід. Її звинувачують у залишенні дітей у небезпеці, через яку однорічний син загинув, а дворічна донька потрапила до реанімації. За це жінці загрожує до 8 років за ґратами. Дівчинку та її однорічного братика двадцятирічна мати зачинила у квартирі самих та просто забула про них. Сама у цей час жила у квартирі коханця, від якого місяць тому народила ще одну дитину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація