Чиновники запевняють, що зсув грунту в історичному центрі Києва під контролем

Чиновники запевняють, що зсув грунту в історичному центрі Києва під контролем

У СУППРі говорять, що вони контролюють всі процеси

У столиці активізувалися зсуви.

У Києві земля стрімко зповзає на 18 точках. Як розповіли в КП "СУППР", зсуви ґрунту в ці вихідні прискорилися на Аскольдовій могилі, в районі Зеленого театру, на вулиці Кащенко, 154, на Наддніпрянському шосе, вулиці Буковинській, 31, в районі озера Глінка, пише Сегодня.

Наймасштабніші руйнування спостерігаються на Лисій горі. Тут зі схилу сповзли до 400 кубометрів ґрунту. На щастя, ніхто не постраждав. Найбільший обвал у суботу стався на Богуславському узвозі, на Подолі - звалилася 500 кубів землі.

"Ще вранці все було добре. А потім почув гуркіт падаючих плит і тріск дерев. В урочище сповзли до десятка бетонних плит, якими був викладений спуск. Земля пішла разом з деревами і зупинилася біля стін будівлі на Фрунзе", - розповів охоронець СТО Володимир.

У СУППРі говорять, що вони контролюють всі процеси у місті:

"Ми знали про проблеми на Богуславському. І зсув стався практично на наших очах. Ми виставляємо на місцях обвалів попереджувальні знаки, а там, де це необхідно, працюють наші люди. Небезпечних місць по місту багато".

Нагадаємо, на цьому тижні в столиці відселили 16 сімей з трьох будинків на вулиці Воздвиженській, що на Подолі. Там стався зсув ґрунту з Замкової гори. Щоб вона не пішла далі, зараз будують захисну стінку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація