Чиновники після Нового року кинули головну ялинку країни на вулицю під дощ і сніг

Чиновники після Нового року кинули головну ялинку країни на вулицю під дощ і сніг

Головна ялинка країни опинилася в скандалі / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Каркас встиг сильно поржавіти і залишився без фарби.

За три місяці до Нового року навколо головного символу свята - ялинки на Майдані Незалежності - розгорається скандал.

Як виявилося, зберігали ялинку як вийшло, тому без серйозного ремонту і марафету їй не обійтися. "Ми пропонували безкоштовно відвезти каркас до себе. Але місто відмовилося, - каже директор компанії "Люм'єр" (розробник та виробник конструкції ялинки) Анатолій Фостік. - У підсумку на нормальні умови зберігання грошей не вистачило - і весну, і літо, і початок осені ялинка провела під відкритим небом".

Складені гілки, каркас і ілюмінацію зберігали під відкритим небом на території галереї "Лавра". Такого високотехнологічна ялинка не витримала: каркас місцями поржавів, облізла фарба. Однак електропроводка, на щастя, погнити не встигла, пише "Комсомольская правда в Украине".

Спочатку "люм'єрівці" хотіли зробити ялинку в кольорах і символіці Євросоюзу (дизайн мали змінити до запланованого підписання Угоди про асоціацію з ЄС) - з жовтими зірками на синьому тлі. І, нарешті, вирішили зробити нереалізовану в минулому році ідею - висувну верхівку: верхні гілки ялинки з'їжджають вниз, і зсередини, немов боєголовка з шахти, виїжджає 3-метрова верхівка. Але тепер техніки думають і зовсім відмовитися від приготувань новорічної красуні - безкоштовно працювати не хочуть.

"Так, в основі буде стара ялинка, але прикрашена вона буде інакше. Зараз ми розглядаємо пропозиції щодо нового дизайну, - сказав заступник голови міськадміністрації Віктора Корж. - Ще потрібно провести роботи з профілактики і технічного стану, електрообладнання перевірити".

Раніше повідомлялося, що в столиці на Новий 2014 рік встановлять минулорічну ялинку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація