Чиновники підрахували збитки від масових акцій у Києві

Чиновники підрахували збитки від масових акцій у Києві

Збитки від масових акцій у Києві оцінили у 14 млн 300 тисяч гривень

Посадовці хочуть, щоб заплатили всі учасники подій у столиці.

Столичні чиновники підрахували збитки від масових акцій: від прихильників влади чекають 300 тисяч гривень, а євроактивістам нарахували 14 мільйонів гривень, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учора узагалі був пік активності київських чиновників. Засідали і представники адміністрації, і столичні депутати. Частина з них взагалі це зробила у приміщенні Київради. У приміщенні Печерської райадміністрації зібралися столичні чиновники і рахували збитки від масових акцій прихильників євроінтеграції та влади. Окремо обіцяють підрахувати, на скільки гривень виколупали бруківки на вулиці Грушевського. Щойно там заспокоїться, підіб'ють кошторис і підуть до прокуратури. Її проситимуть знайти відповідальних і змусити заплатити.

Тим часом, частина депутатів Київради пропонує відновити у столиці практику дружинників, адже киянам страшно. За депутатськими описами, дружинник - це людина зі значком та посвідченням, в якому кияни бачитимуть представника, якому можна довіритися. Також депутати обговорили і проблеми київського зоопарку.

Нагадаємо, що МВС вважає, що протистояння на Грушевського завдало збитків Києву на 3 млн гривень

Кореспонденти ТСН Інна Боднар, Тетяна Коваленко.

Столичні чиновники підрахували збитки від масових акцій

Столичні чиновники підрахували збитки від масових акцій

Повʼязані теми:

Наступна публікація