Чиновники підняли на сміх введення плати за в'їзд в центр Києва

Чиновники підняли на сміх введення плати за в'їзд в центр Києва

Плата за в'їзд в центр Києва насмішила чиновників

Кияни обурені платним в'їздом в центр міста, але деякі все ж готові віддавати за це не більше 5 грн.

Столична міліція разом з ДАІ планують зробити платним в'їзд до центру Києва та вже навіть оприлюднили список вулиць, якими хочуть обмежити центральну частину столиці, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Таким чином правоохоронці планують розвантажити автошляхи та зменшити кількість заторів, через які взимку і снігоприбиральна техніка не може пробратися.

"Ми аналізували досвід, який є в Європі. Механізм, який застосовується в Римі, в Лондоні, в Парижі, є обмеження до центру міста, є платний в'їзд", - повідомив керівник ГУ МВС в Києві Валерій Коряк.

Проте на часі невідомо, скільки платити і як саме працюватиме механізм. У міліції лише направили лист із пропозицією до міської влади - останнє слово за ними.

Тим часом водії вже збурені. Більшість опитаних ТСН платити за проїзд до центру не готові і кажуть, що це проблему заторів не вирішить. Пропонують краще зробити нормальні дороги.

А от киянину Юрію ідея подобається. Він навіть готовий платити, але не більше 5 грн: "Це буде добре, буде менше машин".

Київ переймає європейський досвід введення платного в‘їзду до міста

Київ переймає європейський досвід введення платного в‘їзду до міста

У свою чергу пішоходи у ймовірне зменшення кількості машин теж не дуже вірять: "Це не спосіб боротьби з заторами, треба щось розумніше робити, а не бабло збирати".

"Ну, може у вихідні, свята можна так зробити, але в будні дні, я думаю, що не можна брати гроші за проїзд", - вважає киянка Наталія Громова.

У київській держадміністрації, де мають остаточно визначити, чи бути нововведенню, його сприймають скептично.

"Ну, смішно. Давайте спочатку дамо альтернативу, облаштуємо все так, як у тих містах, які собі це дозволили ввести, потім введемо. Ну, я ж сказав, що в найближчому майбутньому я цього теж не бачу", - заявив начальник ГУ транспорту та зв'язку КМДА Євген Водовозов.

Завантаженість київських автошляхів, а особливо центру, - проблема, яка постає ледь не кожного дня. Щороку кількість машин лише зростає. Тож, так чи інакше, це питання доведеться вирішувати.

Нагадаємо, потрійна аварія на площі Шевченка зібрала гігантський затор.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

Повʼязані теми:

Наступна публікація