Черновецький в Грузії розщедрився на другий особняк - ЗМІ

Черновецький в Грузії розщедрився на другий особняк - ЗМІ

Екс-мер Києва в Грузії буде жити у двох особняках / Фото: Facebook

Колишній мер столиці нібито зводить чергові VIP-апартаменти.

Екс-мер Києва Леонід Черновецький обзавівся другим особняком в Грузії - цього разу з в елітному районі Тбілісі. Про це повідомляють Вести з посиланням на джерело в Київраді.

Як стверджує видання, Черновецький добудував собі шикарний будинок в одному з елітних районів Тбілісі. Щоправда, літо він провів з коханою Оленою Савчук все ж на морі - в Кобулетті, де добігає кінця будівництво його приморської вілли.

"Жили вони в нашому готелі все літо, відпочивали і добудовували свій будинок. Вона - висока світловолоса жінка, весь час їздила в машині. Яка дитина? Не було у них жодного малюка, так і не вагітна вона", - кажуть мешканці сусідніх будинків.


Як стало відомо, зупинялася пара в готелі "Джорджіа Палас", де ціна люкса на добу складає $ 400, а президентських апартаментів - $ 1500 на добу.

Місцеві мешканці кажуть, що охорони в Черновецького в Кобулетті не було - тільки особисті водії.

"Два тижні тому в Грузії почалися дощі, погода зіпсувалася, і вони поїхали. Кажуть, в Америку", - повідомили місцеві жителі.

Як повідомлялося раніше, Леонід Черновецький в Грузії добудовує собі особняк, возить сиріт на море і щодня розмовляє з Богом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація