Через засніжені дороги Київ сьогодні вперше став у серйозному "зимовому" заторі

Через засніжені дороги Київ сьогодні вперше став у серйозному "зимовому" заторі

Через сніг у столиці виникли автомобільні пробки / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Комунальники обіцяють до ранку розчистити всі шляхи та тротуари.

У Києві сьогодні сталися перші серйозні затори автомобілів через засніжені шляхи. У п'ятничне розвантаження столиці водії кермують із мінімальною швидкістю – 15 кілометрів на годину. Найскладніше - у центральних частинах міста та на виїздах.

Сніжило у місті зранку, та пообіді сніг став особливо густим. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Через сніг у столиці утворились перші серйозні затори

Через сніг у столиці утворились перші серйозні затори

Комунальники вийшли на позапланове прибирання столиці. Передусім від снігу чистять тротуари, центральні вулиці й тролейбусні шляхи - тролейбуси досі на літній гумі. На столичних дорогах одного з найбільших районів ТСН вдалось побачити в роботі  снігозбиральні машини та розпилювачі обробних матеріалів. Комунальники кажуть, позапланово на дороги вивели увесь склад техніки. На ніч заплановано генеральне прибирання.  На ранок обіцяють чисті дороги та тротуари.

"Софійську площу готуємо. Сьогодні будемо вивозити сніг, щоб підготувати. Завтра там будуть будиночки ставити (там встановлять головну новорічну ялинку України) плюс прибирання зупинок тротуарів. Машин завжди не вистачає. Бо техніка стара, ламається. У нас у Шевченківському районі (Києва) десять машин для посипання, 12 машин для чищення. Звичайно, на район це мало", - говорить старший майстер групи утримання автошляхів Шевченківського району Києва Надія Адаменко.

Тим часом синоптики прогнозують, що на вікенд Україну ще більше притрусить снігом і підморозить.

Повʼязані теми:

Наступна публікація