Через відсутність розмітки у Києві водії їздять колами та ризикують врізатися у відбійник

Через відсутність розмітки у Києві водії їздять колами та ризикують врізатися у відбійник

Нову дорожню розмітку в Києві малюватимуть протягом цілого літа

Нову дорожню розмітку в столиці малюватимуть протягом цілого літа.

Дорожня розмітка з'явиться у Києві до 1 вересня, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. Розділові позначки мають нанести на 600 столичних вулицях.

Напередодні ТСН розповідала про розмітку, яка зникла разом зі снігом та, власне, асфальтом, а нові смуги на дорозі дивували неадекватністю.

Така ситуація вганяє у ступор навіть досвідчених кермувальників. Водіям доводиться по-своєму тлумачити правила руху на дорозі - але не завжди успішно. Покружлявши колами столичної розв'язки, можна потрапити зовсім не туди, куди збиралися.

Місцями роздільні смуги "непомітно" йдуть просто у відбійник, і з двох смуг руху залишається лише одна.

Натомість у Київавтодорі запевнили, що у Києві таких проблемних місць немає і продемонстрували, як малюють розмітку. Вночі під невсипущим оком інженера Київавтодору Геннадія Кисіля шляховики пшикають фарбою дороги.

У цьому сезоні їм видали нову фарбу, бо стара не трималася.

Фахівець з Київавтодору стверджує, що нічого незрозумілого, а тим паче хибного у розмітці столичних шляхів немає. Розробили її у самому ж Київавтодорі - бо економні.

"За законом, Київпроект повинен був розробляти ці схеми, за це треба було платити гроші. Близько 2 млн. Грошей немає, тому було прийнято таке рішення. Своїми силами ми зробили", - похвалився Кисіль.

Державне підприємство Київавтодор лише замовляє нанесення розмітки. А виконувати роботи наймають кілька приватних компаній. Цього року замовлення дісталося трьом підрядникам. Наскільки цей бізнес прибутковий, підрядник не зізнається. Головне, каже, що мета шляхетна.

Зафарбувати Київ обіцяють не швидко - до 1 вересня. Тож помилуватися розміткою можна буде кілька місяців - до снігу. А після зими вона зітреться. І доведеться малювати знову.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Дорожня розмітка з'явиться у Києві до 1 вересня

Дорожня розмітка з'явиться у Києві до 1 вересня

Повʼязані теми:

Наступна публікація