Через самогубця у київському метро люди мліли в задушливих потягах, а таксисти дерли потрійні тарифи

Через самогубця у київському метро люди мліли в задушливих потягах, а таксисти дерли потрійні тарифи

56-річний чоловік стрибнув під потяг на початку тунеля / Фото: ТСН.ua

Машиніста, що переїхав самогубця, відправили на лікарняний. 

Ранковий форс-мажор у київському метро спровокував тимчасовий транспортний колапс у столиці. Чоловік кинувся під потяг на ст. м. "Шулявська" та зупинив рух на червоній гілці, йдеться у сюжеті "ТСН. 19.30".

Як повідомлялося, 17 червня, чоловік у годину пік зіскочив під потяг метро, що їхав до центру міста. Кілька станцій відразу обмежили в русі на годину. Наземний транспорт через наплив людей став у заторах.

Пізніше стало відомо, що 56-річний чоловік зіскочив на рейки на початку тунелю. Машиніст протягнув лише кілька метрів. За 15 хвилин усіх пасажирів евакуювали через перший вагон, а машиніста відправили на лікарняний.

"Його стан перевірили у медпункті, після нічної зміни пішов відпочивати. Судячи з усього, отримає лікарняний і певну компенсацію за цей стрес", - повідомив головний інспектор руху поїздів Олександр Чичикало.

Потяги не ходили лише 5 хвилин, та в годину пік цього вистачило, щоби платформа вщент наповнилася людьми, а в потягах від задухи мліли люди і плакали діти.

Із віддалених частин столиці, аби не втрачати часу, люди йшли просто дорогою.

Таксисти ж відреагували миттєво і традиційно.

"Я запропонував 30 гривень, до центру підкинути, але він каже - замало. Каже – "дуже смішно" - і поїхав", - розповів очевидець подій Артем Яременко.

А ті, в кого не було альтернативи, змушені були добиратися до роботи за потрійними тарифами.

Киянка Лариса Юхимчук до роботи на метро не доїхала дві зупинки. За таксі віддала замість тридцяти гривень нечувані 200.

"Боже, добиралася півтори години. З метро з Лівобережної їхала. Від вокзальної 200 гривен – плакала. З таксистом - 200 гривень", - розповіла вона.

Як повідомлялося раніше, у міліції вже встановили особу самогубця. Ним виявився 56-річний киянин. Мотиви, що підштовхнули чоловіка до самогубства, наразі з'ясовуються.

У київському метро чоловік стрибнув під потяг

У київському метро чоловік стрибнув під потяг

Повʼязані теми:

Наступна публікація