Через проведення напівмарафону у Києві на день перекриють вулиці

Через проведення напівмарафону у Києві на день перекриють вулиці

Ведучий "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч здолає 21-кілометрову дистанцію / Фото: ТСН.ua

Учасники долатимуть відстань у 21 кілометр.

Сьогодні, 26 квітня, в столиці відбудеться V Київський міжнародний напівмарафон. На період проведення спортивно-масового заходу тимчасово перекриють рух по певному маршруту, а також внесуть відповідні зміни в роботу наземного громадського транспорту.

Згідно з розпорядженням КМДА, "Київський напівмарафон-2015" відбудеться 26 квітня з 09:00 до 18:00 за маршрутом: Контрактова площа (старт) - вулиця Сагайдачного - Боричів узвіз - Набережне шосе - Гаванський міст - вулиця Набережно-Рибальська - Московський проспект - Московський міст - вулиця Трухановская - Парковий міст - Набережне шосе - Боричів узвіз - вулиця Сагайдачного - Контрактова площа (фініш).

Рух транспорту по вказаному маршруту буде перекрито з 08:00 до 18:00. Також на період монтажу / демонтажу сценічних конструкцій на Контрактовій площі, вулиці Петра Сагайдачного, буде перекрито рух транспорту з 06:00 до 24:00 25 квітня і з 01:00 до 22:00 26 квітня.

 

Департамент транспортної інфраструктури внесе зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися захід.

Нагадаємо, що на велике бігове свято зареєструвалася рекордна кількість учасників – шість з половиною тисяч. Але це рекорд тільки для Києва.

Працівники 1+1 Media візьмуть участь у NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015. Канал не перший рік підтримує Київський марафон у рамках програми "хелзілайфстайл", та цього разу у команди ще й благодійна мета. Ведучий "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч здолає 21-кілометрову дистанцію.

У неділю в Києві відбудеться напівмарафон

У неділю в Києві відбудеться напівмарафон

Повʼязані теми:

Наступна публікація