Через обвал Шулявського шляхопроводу написав заяву на звільнення директор "Київавтодору"

Через обвал Шулявського шляхопроводу написав заяву на звільнення директор "Київавтодору"

Фото: УНІАН

За словами міського голови Кличка, відповідальність лежить на всіх.

Генеральний директор комунальної компанії "Київавтодор" Олександр Густєлєв через обвал Шулявського шляхопроводу написав заяву на звільнення.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час виступу на засіданні Київради, повідомили у прес-службі міського голови.

За словами Кличка, надзвичайна подія, яка сталася на Шулявському шляхопроводі, - це відповідальність всіх.

"Як всі знають, я ухвалив кадрові рішення. Подобається це комусь чи ні! Я ініціював звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури та глави Солом'янського району", – сказав Віталій Кличко.

В Україні почалася хвиля обговорень стану інфраструктури

В Україні почалася хвиля обговорень стану інфраструктури

Міський голова відзначив, що вони написали заяви на звільнення.

"Написав заяву і керівник "Київавтодору" Олександр Густєлєв. Бо це відповідальність всіх – і профільного заступника, і глави району, де трапилася надзвичайна подія, і керівника підприємства, до складу якого входить КП "Київавтошляхміст", на балансі якого перебуває шляхопровід", – сказав мер Києва.

Кличко додав, що розуміє і свою відповідальність теж.

"Бо кандидатури заступників вношу я, вони є членами моєї команди. І якщо чиновник не справляється, я визнаю це і звільняю його! Заради того, щоб місто ефективно працювало, треба визнавати і виправляти помилки", – зазначив він.

Напередодні ввечері Шулявський шляхопровід частково обвалився. Кличко, який прибув на місце події, назвав попередні причини обвалу Шулявського шляхопроводу. Кличко зазначив, що обвал шляхопроводу не був визнаний аварійним, проте були порушені норми експлуатації. У Мережі юзери сміються над аварією, на яку у Києві чекали, адже споруда давно перебуває у плачевному стані. 

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація