Через обвал будинку в Києві перевірять усі аварійні споруди міста

Через обвал будинку в Києві перевірять усі аварійні споруди міста

Фото: ДСНС

Під завалами вижили шестеро людей і двоє загинули.

Дві доби практично без перерви намагалися рятувальники витягти живих із-під завалу 5-поверхового будинку в центрі Києва. 600 надзвичайників, 100 одиниць техніки. Пошук не припиняли навіть уночі, дослухаючись до кожного звуку. Як наслідок – шістьох урятували. Двох – дістали мертвими.

Один із них, за даними поліції, – будівельник. Друга жертва – сам замовник ремонтних робіт. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень. Коли обвалилися перекриття на всіх п'яти поверхах, найбільше постраждали робітники внизу.

За час рятувальної операції спливли на поверхню скандальні факти про саму споруду. Будинок виявився пам'яткою архітектури й будівельники працювали без жодного дозволу. Сумнівним виявилась і його приватизація, яку пов'язують з іменем Ірини Бойко, дружини екологічного міністра часів Азарова Віктора Бойка. Згідно з держреєстром, квартири та нежитлові приміщення в будівлі належать кільком фірмам, що так чи інакше пов'язані з його родиною.

За фактом обвалу поліція почала слідство. Будівлю рятувальники називають небезпечною й досі. Може впасти фасад. Її мають законсервувати. Влада Києва вже пообіцяла ретельно перевірити всі аварійні споруди міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація