Через мародерство в Межигір'я перестали пускати людей

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через мародерство в Межигір'я перестали пускати людей

В Межигір'ї з-за мародерства перестали пускати людей / Фото: Фото Іллі Варламова

Вночі були випадки мародерства і нападу озброєних людей, кажуть охоронці.

У Межигір'ї ще за кілька сот метрів до входу утворилася величезна черга, охочих потрапити на територію президентської резиденції. Проте відвідувачів перестали пускати.

Присутні відверто висловлюють своє невдоволення, мотивуючи його тим, що мають право потрапити на територію, тим більше що вчора всю ніч пускали бажаючих, пише LB.ua.

Проте на охорону з числа самооборони Майдану - такі аргументи не діють. Охоронці кажуть, що вночі були випадки мародерства і нападу озброєних людей, тому на сьогодні вхід закритий.

Межигір'я відкриють для відвідування завтра о 8.00 ранку.

Співробітники міліції спільно із загонами самооборони охороняють резиденцію Межигір'я, повідомляє прес-служба головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області.
 
"На території урядової резиденції Межигір'я працівники міліції спільно із загонами самооборони цілодобово здійснюють заходи з охорони громадського порядку і недопущення випадків розкрадання та мародерства державного майна та інших цінностей", - йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, Рада прийняла постанову, якою передбачено повернути майно комплексу відпочинку Пуща-Водиця урочища Межигір'я у державну власність.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація