Через кризу київські ресторани почали боротися за кожного клієнта, аби вижити

Дата публікації
Перегляди
4609
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через кризу київські ресторани почали боротися за кожного клієнта, аби вижити

У столиці закрилося 50 кафе та ресторанів

Їжі у ресторанах вдосталь, але їсти її нікому.

Ресторанний бізнес віднедавна виживає. На тлі кризи в країні, ходити закладами харчування - це далеко не перша потреба людей, бо немає ні коштів, ані настрою. Півсотні кафе й ресторанів тільки в Києві закриті назавжди. Решта готується до ще більше скрутних часів, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Наприклад, три місяці двері ресторану на вулиці Грушевського були зачинені для відвідувачів. Поки за метр від закладу палали шини, тут згорав прибуток. Нині приміщення готують до відкриття, проте невідомо, чи підуть клієнти. За останній час у ресторанному бізнесі відбуваються зміни. Тільки в Києві зачинилися півсотні закладів. 

Пʼятдесят зачинених кафе і ресторанів у столиці комусь здадуться краплею в морі. Лишилося ще дві тисячі. Але фахівці бізнесу вже чітко бачать сумну тенденцію. Кажуть, що це буде боротьба за виживання, закритися може ще 40 % закладів. Ті, хто раніше годували людей досхочу, тепер ледь заробляють. Бо ті, хто любили попоїсти, затягли паски. І вже не важливо, де заклад розташований: народ і в центрі, і на околиці перебуває в режимі суворої економії.

За клієнта тепер розгортається справжня боротьба. Його намагаються посадити за свій столик різноманітними акціями та спеціальними пропозиціями, котрі, здається, скоро не будуть чимось особливим.

Ресторанний бізнес почав виживати в Україні

Ресторанний бізнес почав виживати в Україні
 

Ресторанному бізнесу треба від шести місяців до двох років, щоб отямитися від кризи. Хоча зараз прогнози є досить умовними. Власники закладів сподіваються, що геть нанівець бізнес не зійде. Утішаються думкою, що обід таки має бути за розкладом.

 

Нагадаємо, що в кримських готелях та ресторанах вже приймають рублі

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4609
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація