Через концерт "Океану Ельзи" сьогодні подовжать на годину роботу метро в Києві

Через концерт "Океану Ельзи" сьогодні подовжать на годину роботу метро в Києві

Київський метрополітен сьогодні працюватиме на годину довше / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Концерт присвячений 20-річчю гурту і проходитиме на НСК "Олімпійський".

Сьогодні Київський метрополітен працюватиме на одну годину довше, тобто приблизно до першої ночі 22 червня. Це викликано тим, що на НСК "Олімпійський" увечері відбудеться концерт гурту "Океан Ельзи" з нагоди його 20-річчя. Тож час роботи метро продовжать, аби відвідувачі заходу змогли дістатися після концерту додому.

"Окрім цього, попереджаємо про закриття станції "Олімпійська" на вхід і вихід 21 червня з 19:00 до 20:00, а також, можливе введення обмежень на вхід для пасажирів станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого" після закінчення концерту для організації безпечного перевезення пасажирів. Просимо ставитися із розумінням до введених обмежень", - ідеться в повідомленні Київського метрополітену.

На сторінці "Океану Ельзи" у Facebook зазначають, що вхід на стадіон буде відкритий уже з 18:00, а концерт розпочнеться о 20:00 виступом молодої групи Fontaliza.

Фото: YouTube/Mike Leavitt

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео з репетиції "золотого складу" "Океану Ельзи". Також стало відомо, що про легендарний гурт знімуть фільм.

Повʼязані теми:

Наступна публікація