Через кінець світу київські вчителі скасовують уроки, а батьки залишають дітей вдома

Через кінець світу київські вчителі скасовують уроки, а батьки залишають дітей вдома

Деякі кияни чекають настання Апокаліпсису / Фото: ukraine-2025.com

У столиці також знайшлися панікери.

У київській школі на Троєщині вчитель географії скасував заняття, а в одному з садків тільки одну дитину з усієї групи до закладу.

Киянин Владислав Бовсуновский повідомив на своїй сторінці в "Фейсбук", що у дитини його знайомої сьогодні, 21 грудня, вчитель географії скасував уроки в школі.

"Варто відзначити, що цей навчальний заклад знаходиться на Троєщині: "Інша частина школи його не підтримала, тому заняття все-таки будуть. Але вчитель географії повідомив, що не прийде", - написав Бовсуновський.

Іншу ситуацію описала у себе на сторінці Тетяна Даниленко:

"Чому ще можна в цій країні дивуватися? Телефонують о 13.00 з дитсадка: "Ваша дитина лишилася одна, усіх вже розібрали додому". У мене шок, бо в групі 18 малюків, у кожного з них досить ділові батьки, по кілька автомобілів в родині, а це розпал робочого дня", - описує Даниленко

"Приїжджаю у повному нерозумінні, що відбувається. У групі - дійсно одна Христя і четверо вихователів. І одна з них мені, перепрошуючи, пояснює: розумієте, справа в тому, що сьогодні ж кінець світу обіцяли..." - резюмує опис подій мама дівчинки.

Раніше повідомлялося, що до харківського бункера, який готовивили до кінця світу з осені, не прийшов ніхто. Тим часом на Закарпатті 20 людей закрилися в бункері, чекаючи кінця світу о 21:00.

Повʼязані теми:

Наступна публікація