Через грип у Києві вводять карантин – школи й дитсадки можуть закрити

Через грип у Києві вводять карантин – школи й дитсадки можуть закрити

Навчальні заклади столиці можеть закрити через карантин / Фото: WordScience

Карантин введуть із 16 січня.

Із цієї суботи, 16 січня, в Києві вводять карантин у закладах освіти й охорони здоров'я, установах столиці та вводять обмеження на проведення публічних заходів через збільшення випадків захворювання на грип.

За інформацією головного управління Держсанепідслужби у м. Києві, спостерігається зростання показників захворюваності на грип та ГРВІ на 33% порівняно з минулим тижнем (4 січня до 10 січня), а також збільшення удвічі кількості хворих за аналогічні дні попереднього тижня дітей віком від 10 до 14 років. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Ми не будемо очікувати, поки буде перевищений епідеміологічний поріг сезонних захворювань у столиці і ухвалили рішення ввести з суботи карантин у Києві для недопущення розповсюдження сезонних захворювань. Це превентивний захід, адже ми бачимо негативну динаміку щодо кількості хворих. Враховуючи специфічність вірусу і важкі ускладнення від грипу, ми маємо упередити розповсюдження сезонних захворювань", – наголосив міський голова столиці Віталій Кличко на сьогоднішній нараді.

Мер додав, що Київ 100-відсотково забезпечений противірусними засобами, які були закуплені, зокрема, і на зекономлені за результатами бюджетного року кошти.

Профілактичний карантин у столиці "триватиме до покращення епідеміологічної ситуації в місті".

У Департаменті освіти та науки КМДА ТСН.ua повідомили, що офіційного рішення ще немає. Там не виключають, що навчання в школах можуть призупинити повністю. Також можуть закрити і дитсадки. Проте, наголосили, остаточного офіційного рішення ще немає.

Нагадаємо, українці починають панікувати через поширення смертоносного грипу.

Українці масово скуповують маски та противірусні препарати

Українці масово скуповують маски та противірусні препарати

Повʼязані теми:

Наступна публікація