Іноді агресія закінчується стріляниною та лікарнею.
Самосуд на дорогах у Києві стає дедалі популярнішим, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.
Психологи констатують, що у людей не витримують нерви, зокрема, через кількагодинні затори і задовгу зиму.
Вже тиждень водії та пасажири перевіряють на міцність свої нерви, а психологічна напруга на дорогах щодня зростає. Свідки дедалі частіше викладають в інтернет бійки між непоступливими водіями. Інколи агресія доводить до лікарні.
Так, бійкою та стріляниною закінчилися розбори столичних водіїв, які намагалися з'ясувати, хто ж кого має пропустити на перехресті. Трьох чоловіків доправили до лікарні з ураженнями тіла від гумових куль.
"Конфлікт переріс у бійку. Водій "Опеля" отримав травми обличчя і застосував травматичний пістолет", - повідомив речник київської міліції Ігор Михалко.
Психологи зазначають, що більшість водіїв не вміють себе контролювати.
"Треба припинити поспішати. Тому що, що вас дратує? Не тільки ситуація, а і ви самі себе накручуєте: "Куди він преться, що ж це відбувається", - каже доктор психологічних наук Нігора Хазратова.
Психологи радять шукати в заторах позитив. Приміром, у вас з'являється час послухати улюблену музику чи подзвонити рідним. Гарний спосіб позбавитися стресу – фізичні навантаження. Частіше ходіть пішки, і у вас міцнішими будуть і м'язи, і нерви.
Кореспонденти ТСН Ігор Бондаренко, Людмила Бадалян.