Через борги та скорочений бюджет Києву загрожує комунальна катастрофа - експерт

Дата публікації
Перегляди
1591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через борги та скорочений бюджет Києву загрожує комунальна катастрофа - експерт

Столиця може опинитися на межі катастрофи

На думку Омельченка, найголовніша проблема столиці - відсутність самоврядування.

У Києві  за останні роки майже  вдвічі скоротився бюджет столиці. Для міста це загрожує тотальним замороженням будь-якого будівництва та справжньою комунальною катастрофою, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

Найменший за останні роки бюджет і 20 мільярдів гривень боргу, саме в такій зустрічатиме столиця вибори голови. Серед реальних перспектив столиці - низьке фінансування комунального господарства, зупинене капітальне будівництво, зведення новобудов та відсутність нових доріг і метро.

Колишній очільник столиці Олександр Омельченко переконаний, що проблема, насамперед, у тому, що держава позбавила столицю самоврядування.   

Києву загрожує комунальна катастрофа – експерти

Києву загрожує комунальна катастрофа – експерти

Інша проблема – попереднє керівництво. Це при тому, що до 2007-го бюджет міста стабільно зростав, а сама столиця  розбудовувалася. Натомість, при Черновецькому з комунальної власності без бою вивели аеропорт "Жуляни" та низку інших об'єктів. За безцінь продавали і столичні землі.

Омельченко впевнений, що першим кроком нового очільника міста після виборів має бути затвердження грунтовного, економічно осмисленого, соціального бюджету на на друге півріччя цього року. І робити це потрібно якнайшвидше, адже майбутньому меру та Київраді до наступних виборів на роботу буде лише 500 днів. Згідно із соціологічними опитуваннями, туди пройдуть як досвічені управлінці, так і нові політики без досвіду роботи в столиці. Усіх їх Омельченко закликає об'єднатися.

"В одну єдину команду – об'єднатися заради долі киян, заради інтересів міста Києва. І ми разом повернемо Київ киянам", - заявив керівник партії "Єдність".

Як вже раніше повідомлялося, у Києві після виборів впровадять міський електронний уряд, щоб ударити по корупції.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
1591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація