Через аварійний колектор, який ремонтували 65 років тому, у Києві може затопити вулиці

Через аварійний колектор, який ремонтували 65 років тому, у Києві може затопити вулиці

12-метрове провалля може дорого коштувати місту

Чиновники кажуть, що ремонт - це довго і дорого. 

Учора вранці у столиці в самому центрі Києва провалився асфальт однієї з центральних вулиць міста. На іншому кінці міста свою площу розширив рік тому провалений колектор, який через несправність може затопити одразу кілька районів, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проваллю у Києві - вже понад рік, але таких масштабів він досяг, щойно почалися інтенсивні зливи. Місцеві дигери помітили це першими. Вирва сягнула 12 метрів в діаметрі. У колекторі - сміття, вимита цегла та стеля, що просіла. Колетор побудований у 1949 році полоненими німцями, відтоді його не ремонтували.

Чиновники кажуть, що проблема є, але її вирішувати - довго і дорого. Вони погоджуються, що латати лише цю дірку - не варіант. Треба ремонтувати ще 200 метрів тунелю. А з грошима біда, лише ця яма обійдеться в 260 тисяч, прикидають чиновники. Та якщо грошей не знайдуть і колектор завалиться, то буде повінь на вулиці Сирецькій та Фрунзе.

Дигери кажуть, що таких колекторів у столиці є близько десятка.

Також зʼявилося провалля на вулиці Богдана Хмельницького, котра прилегла до Хрещатика. Як з'ясовується пізніше, причина провалу - знову дощі. Це мав бути новий водогін для міністерства енергетики та вугільної промисловості, та розриту штольню за дощовий тиждень ніхто не додумався накрити. Тепер ремонтуватимуть ще стільки ж. Рух по дорозі пустять лише в один бік.

Нагадаємо, що раніше у столиці за ніч утворилося одразу два провалля

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков.

У центрі Києва провалився асфальт

У центрі Києва провалився асфальт

Повʼязані теми:

Наступна публікація