Частину затриманих на Грушевського активістів досі не можуть знайти у райвідділках та лікарнях

Частину затриманих на Грушевського активістів досі не можуть знайти у райвідділках та лікарнях

Одному активісту вдалося повідомити про тортури

До людей не пускають священиків. 

Двадцять одного затриманого у середу на Грушевського замість міліції вивезли за місто, роздягнули і побили. Лише один із потерпілих зміг повідомити про це SMS активістам Євромайдану. За весь день вдалося розшукати сімох із 21, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Активісти кажуть, що їх вивезли у невідомому напрямку, роздягнули до пояса, били ногами і кидали в сніг, але після цього до райвідділку не відвезли, а ще 15 годин протримали в холодному автозаку. Львівському фотографу Мар'яну Гаврилову вдалося повідомити про це SMS-повідомленням активістам Євромайдану. Його адвокат Олена Сказко каже, що підзахисний перебуває у тяжкому стані, не їв дві доби. Але він не знає, де їх утримували.

Зараз він перебуває у спецпалаті лікарні швидкої допомоги разом ще з чотирма затриманими на Грушевського. Сюди ж звозять і поранених автомайданівців, і тих, хто просто потрапив під гарячу руку "Беркуту".

До них нікого не пускають: ані народних депутатів, ані священиків. Отець Андрій із греко-католицької церкви теж розшукує хворих по всіх лікарнях Києва. Адвокат Оеександр Башук теж учора курсував по відділках. Каже, що його підзахисний участі в заворушеннях не брав, але і йому загрожує від 8 до 15 років.

Знайти усіх схоплених дуже складно. Адвокати кажуть, що через переповнені затриманими райвідділки, людей розвозять по районах столиці. Рідні потерпілих обурені. Кажуть, що в Оболонському райвідділі їх офіційно запевнили, що людей, яких вони шукають, тут немає. Затриманих на Грушевського увесь день розшукували і родичі, і адвокати, і народні депутати. Вони буквально обʼїжджають кожен райвідділ міліції. Пʼятьох уже знайшли в лікарні швидкої допомоги, а двох - в Оболоському райвіддділі. Доля ще 14 залишалася невідомою.

Затриманих на Грушевського замість доправити до міліції вивезли за місто

Затриманих на Грушевського замість доправити до міліції вивезли за місто

Надвечір знайшлися ще 8 полонених у Святошинському райвідділі Києва, але затриманих ніхто не бачив, офіційно цю інформацію не підтвердили.

Нагадаємо, що раніше безслідно зник один із лідерів Автомайдану Дмитро Булатов

Кореспондент ТСН Ганна Бока.

Повʼязані теми:

Наступна публікація