Частину Києва залишили без гарячої води

Частину Києва залишили без гарячої води

У Києві почали відключати гарячу воду / Фото: ptr-vlad.ru

З 8 липня без гарячої води залишилися мешканці Оболонського, Деснянського і Дніпровського районів.

Частину Оболонського, Деснянського і Дніпровського районів Києва в липні відключать від гарячого водопостачання у зв'язку з гідравлічними випробуваннями тепломереж.

Про це повідомила прес-служба ПАТ Київенерго, пише Сегодня.

Згідно графіку, гарячої води не буде з 8 по 22 липня в:

- Оболонському районі на Московському проспектах та Героїв Сталінграда, вул. Вишгородська, Полярна, Бережанська, Вербова, Дегтяренко, Богатирська, Озерна, Північна, Прирічна, Коноплянська, Резервна;

- Деснянському районі на проспекті Ватутіна, вул. Лісова, Бальзака, Радунській, Милославській, Закревського, Пухівській, Крайній, Меліоративній, Миропільській, Братиславській, Волкова, Маршала Жукова, Кіото, Червоногвардійській, Мурманській, Магнітогорській, Попудренка (частково), на провулку Красногвардійському;

- Дніпровському районі на проспектах Ватутіна, Визволителів і Броварському, вул. Братиславській, Стальського, Курнатовського, Червоногвардійській, Усенка (частково), Попудренка (частково), Микільсько-Слобідській, Челябінській (частково), Мильчакова, Луначарського, Малишко, Райдужній, Вершигори і на бульварі Перова.

Також з 16 по 30 липня гідравлічні випробування пройдуть у частині Печерського, Голосіївського та Дніпровського районів столиці, а з 29 липня по 12 серпня - у частині Шевченківського, Подільського, Печерського та Голосіївського районів столиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація