Частина недобудови на Київщині склалася, наче картковий будиночок

Частина недобудови на Київщині склалася, наче картковий будиночок

Частина конструкції склалася, наче картковий будиночок

Будівля, яка розчавила робітника, мала стати розважальним комплексом. Зараз її охороняють, наче режимний об'єкт.

Робітника, який зник після обрушення недобудованого будинку на Київщині, досі не знайшли, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Частина конструкції склалася, неначе це був картковий будиночок. На територію журналістам потрапити не вдалося, тому що охорона затуляє усе спинами і вдає, наче це - режимний об'єкт. Охоронці навіть ловлять будівельників, щоб ті не виходили за територію та не світилися перед пресою.

Місцеві припускають, що обвалений будинок міг стати готелем, проте, кому все належить, не знають.

З першого погляду можна побачити, що тут будувався певний розважальний комплекс. На території вибудовані башти, два басейни та щось схоже на танцпол з рестораном.

Після обвалення недобудови першого чоловіка вже мертвим дістали майже о третій ночі. Відомо, що йому було 35 років, родом зі Львівської області. Тіло знайшли собаки, ще двох дістали живими та направили до лікарні.

На Київщині недобудований дім впав на робітників

На Київщині недобудований дім впав на робітників

"Один хворий зі скальпованими ранами голови, госпіталізований в травматологічне відділення, а другий - забій грудної клітини - в хірургічне відділення. На даний час стан їх легкого ступеню, один самовільно вже покинув відділення з травматології, а другий знаходиться на лікуванні", - повідомила заступник головлікаря Обухівської лікарні Надія Якубишена.

Проте поки журналісти перейшли з одного відділення до іншого - другий хворий також втік.

Причин обвалу недобудови поки що не називають, але рятувальники кажуть, що безпосередньо перед трагедією на дах заливали 120 кубометрів цементу.

"Будинок в плані десь 30 на 40 метрів - це десь 1200 метрів квадратних - сталося обрушення, проводились будівельні роботи - заливка перекриття над третім поверхом - коли провели цю заливку - конструкції повністю обрушилися", - повідомила керівник прес-служби ГУ ДСНС Київщини Вікторія Рубан.

На якому етапі будівництва сталася помилка, не дасть відповіді жодна інстанція, бо їхнє завдання, кажуть фахівці - дати дозвіл на забудову, а не контролювати якість. Решта відповідальності лягає на власника, або ж на самих будівельників.

Нагадаємо, що обвалення будинку під час будівництва у селі Красне Обухівського району сталося вночі проти 23 грудня. Загинув один робітник, двоє отримали травми, а четвертого досі шукають.

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

Повʼязані теми:

Наступна публікація