Частина київських ресторанів і кафе залишаються українофобськими - активісти

Дата публікації
Перегляди
4259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Частина київських ресторанів і кафе залишаються українофобськими - активісти

Ресторанам вручать антипремію "Гнилий шинок" / Фото: ukraine2012.gov.ua

39 % закладів наполегливо відмовляються обслуговувати відвідувачів українською мовою.

У Києві активісти громадських організацій вважають ефективною свою роботу, спрямовану на те, щоб в ресторанах і барах обслуговували відвідувачів державною мовою - українською: надавали меню, виписували рахунки і спілкувалися з відвідувачами.

Як зазначив представник інтернет-спільноти "Дріжджі" Микола Малуха, протягом року близько 100 волонтерів перевірили 315 закладів ресторанного господарства в столиці на предмет обслуговування відвідувачів українською мовою. За словами активіста, дана акція проводиться вже третій рік.

"За останній рік нам вдалося поліпшити ситуацію у 61% установ. 33% повністю відповідають стандартам, так як у них немає порушень. Десь у 28% є часткові порушення, але ще 39% установ наполегливо залишаються українофобськими", - сказав Н.Малуха.

Як повідомив юрист Юрій Фартушний, найбільш українофобському закладу Києва вже третій рік поспіль буде вручена антипремія "Гнилий шинок".

"Гнилий шинок" буде вручено одному із закладів харчування, який послідовно, протягом року не хотів міняти ситуацію і не дотримувався споживчих прав", - зазначив Ю.Фартушний.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація