Центральний вокзал в Києві та аеропорт Бориспіль після "мінування" знову працюють

Дата публікації
Перегляди
3895
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Центральний вокзал в Києві та аеропорт Бориспіль після "мінування" знову працюють

Ж/д вокзал в Києві знову працює / Фото: ТСН

Інформація про замінування виявилася помилковою. А "Жуляни" ще перевіряють із собакою.

Центральний залізничний вокзал Києва, основний термінал "D" аеропорту "Бориспіль" та аеропорт "Жуляни" відновили роботу після повідомлення про нібито замінування.

"Інформація про замінування виявилася помилковою", - повідомили в прес-службах Укрзалізниці та аеропортів.

При цьому в Укрзалізниці наголосили, що повідомлення про "замінування" не позначилося на графіку руху поїздів.

Всі пасажирські рухомі склади прибували і відправляються за розкладом. Пасажири були евакуйовані з будівлі вокзалу, однак могли потрапити на перони через підземні переходи. Оформлення квитків під час обстеження комплексу відбувалося на Приміському вокзалі.

При цьому у відомстві зазначають, що пасажирські потяги безперешкодно пересуваються по всій території України. Так, на 11 і 12 грудня 2013 року з найбільших міст в напрямку Києва залишається у продажу більше 7 тис. квитків. Про це свідчать дані онлайн-системи резервування та придбання квитків booking.uz.gov.ua.

Так, на 11 грудня з Харкова, Донецька і Дніпропетровська в напрямку Києва в продажу є понад 2 тис. квитків. Зокрема, з Харкова - 770 місць, з Донецька - 739, Дніпропетровська - 782.

Залишаються в продажу квитки і на найбільш затребувані поїзди: № 63 Харків - Київ - 27 купейних місць і 29 місць класу "люкс"; № 37 Донецьк - Київ - 7 купейних і 35 плацкартних місць; № 79 Дніпропетровськ - Київ - 138 плацкартних місць.

На поїзди, які відправляться сьогодні в напрямку Києва зі Львова, Івано -Франківська та Ужгорода, в продажу - майже 1 тис. місць. А саме, в поїзді зі Львова - 289 вільних місць, з Івано- Франківська - 153, з Ужгорода - 523.

На 12 грудня у напрямку Києва залишається у продажу понад 4 тис. місць: з Харкова - 1289, з Донецька - 736, з Дніпропетровська - 938, зі Львова - 886, з Івано- Франківська - 99, з Ужгорода - 225.

[ article_attached position = " 2 "]

Нагадаємо, що близько трьох годин дня в середу, 11 грудня, з'явилася інформація, що залізничний вокзал Києва, аеропорти Бориспіль і Жуляни "заміновані".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3895
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація