Центр Києва застиг у заторах: поліцейські вартують марафон

Центр Києва застиг у заторах: поліцейські вартують марафон

Фото: ТСН.ua

У столиці перекрито з десяток вулиць.

Коричневим позначені перекриті вулиці / Фото: Яндекс мапи
Завчасне попередження автовласників про те, що у неділю, 27 вересня, рух центром Києва буде ускладнений через міжнародний марафон, вочевидь не спрацювало на 100%. Адже чимало водіїв намагаються проїхати у напрямку перекритих вулиць, передає кореспондент ТСН.ua.

Через це у центрі Києва вже скупчилися затори. Швидкість руху на деяких вулицях, за даними "Яндекс.Пробки", не перевищує 15-25 км/год.

Щоб попередити скупчення автомобілів впритул до самого марафону, Києвом розставлені пости поліції, які заздалегідь попереджають водіїв, що далі вони не проїдуть. Не всі автовласники ставилися до цього із розумінням, багато хто нетерпляче сигналив у черзі, а дехто погрожував посвідченнями прокуратури тощо. Більшість продовжувала слідувати своїм маршрутом. незважаючи на попередження.

Однак ситуацію, принаймні на розі вулиці Кирилівській (Фрунзе) та Оболонської, за півгодини вдалося більш-менш нормалізувати. Тут затору вже немає, водії без суперечок повертають на Оболонську.

Поліцейські вартують на розі вулиць Кирилівська (Фрунзе) та Оболонська / Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, що у Києві триває шостий міжнародний марафон – "Wizz Air Kyiv city marathon 2015". Обмеження на рух транспорту введено на два дні - 26 і 27 вересня.

Список перекритих вулиць можна передивитися тут: Через міжнародний марафон у Києві обмежать рух транспорту

Повʼязані теми:

Наступна публікація