Центр Києва активно поливають з водометів, створюючи суцільну ковзанку

Центр Києва активно поливають з водометів, створюючи суцільну ковзанку

Біля стадіону "Динамо" активно працюють водомети / Фото: YouTube

Силовики задіяли водомети.

В ніч на 20 січня на вулиці Грушевського біля стадіону "Динамо", силовики активізували водомети. Вони намагаються загасити палаючі авто, які раніше були підпалені демонстрантами.

Крім того, під крижану воду подекуди потрапляють і самі мітингувальники, а центр Києва тим часом перетворюється на суцільну ковзанку.

Водночас на вулиці Грушевського протестувальники продовжують розбирати бруківку. У деяких місцях доріжки повністю залишилися без покриття, а біля самого стадіону розбивають навіть асфальт.

У деяких місцях доріжки повністю залишилися без покриття / Фото: УНІАН
Як повідомлялось раніше, в міліції нарахували 6 спалених авто і майже дві сотні постраждалих. Мітингувальники спалили 4 службових автобуси внутрішніх військ та 2 вантажних автомобіля.

За інформацією відомства, міліція застосувала водомети для того, аби загасити полум'я на палаючих транспортних засобах.

Окрім того, у міліції зазначили, що під час заворушок постраждало "більше 70 правоохоронців", 40 з них перебувають у лікарні.

Крім того, за повідомленням Громадського ТВ, лише від однієї бригади медиків надійшло повідомлення про більше, ніж 100 постраждалих мітингувальників. Більшість з них отримали травми через газ та гумові кулі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація