Будівництво ТРЦ на "Героїв Дніпра" відбувається з порушенням техногенної безпеки

Будівництво ТРЦ на "Героїв Дніпра" відбувається з порушенням техногенної безпеки

Фото: vnebo.com.ua

ДСНС проводила відповідні перевірки з 11 до 21 жовтня.

Позафракційний народний депутат Юрій Левченко заявив, що будівництво ТРЦ на "Героїв Дніпра" відбувається з порушенням техногенної безпеки.

Про це йому у відповідь на запит повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, фотокопію якої він розмістив на своїй сторінці в Facebook.

"Під час проведення перевірки виявлено порушення вимог законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки при проведенні будівельних робіт", - повідомили нардепу у ДСНС.

За результатами перевірки було складено акт та протокол про адміністративне правопорушення.

Окрім цього, ДСНС направило інформацію про порушення Київській міській державній адміністрації та Державній архітектурно-будівельній інспекції для вжиття заходів.

Нагадаємо,  на виході зі станції метро "Героїв Дніпра" почалося будівництво торговельно-розважального центру. Ділянку землі всередині транспортної розв'язки огородили парканом і підігнали будівельну техніку. Небайдужі кияни вимагають зупинити будівництво ТРЦ, мешканці району певні – будівництво зруйнує станцію і загрожує життю. 

Своєю чергою, у метрополітені запевнили, що будівництво ТРЦ цілком безпечне, але люди категорично проти нього та вимагають зупинити будівельні роботи. Активісти перекривають рух та намагаються привернути увагу київської влади до цієї проблеми.

Мер Києва Віталій Кличко заявив про те, що роботи на "Героїв Дніпра" є плановими і направлені на укріплення станції метрополітену та обіцяє, що без згоди киян нічого не будуватимуть.

Київрада знову перевірить будівництво біля станції метро "Героїв Дніпра"

Київрада знову перевірить будівництво біля станції метро "Героїв Дніпра"

Повʼязані теми:

Наступна публікація