Будівництво каплиці Святого Миколая Чудотворця за підтримки Української партії "Зелена планета" Актуально

Дата публікації
Будівництво каплиці Святого Миколая Чудотворця за підтримки Української партії "Зелена планета"

Представники української партії "Зелена планета" взяли участь у святковому молебні на закладку каменя в місці будівництва каплиці / ТСН.ua

Представники української партії "Зелена планета" взяли участь у святковому молебні на закладку каменя в місці будівництва каплиці в честь Святого Миколая Чудотворця у Києво-Святошинському районі.

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Владика Павло освятив місце будівництва та дав благословення на початок доброї справи і наголосив на тому, що святого Миколая Чудотворця шанують у  всьому світі. "Життя людини – це дар Божий, який ми повинні, у мірі своїх можливостей, розвивати. Ми дякуємо Господу за дивного Угодника Божого, який протягом 17 віків був і є покровителем нашої церкви, країни, народу, кожного громадянина окремо. Ми повинні звернутися до Миколая Чудотворця зі словами молитви, йти його шляхом віри і благочестя, щоб він захистив нас від ворогів видимих та невидимих і попросив у Бога для нас милості, захисту та збереження віри святої", - сказав він.

Вся історія нашого народу пронизана випробуваннями – на зміну одним важким часам приходили інші. Та при цьому українці завжди славились і  славляться добротою своєї душі. І хто раз побував на нашій землі, хоче повернутися знову, бо гостинність і традиції, не залишають байдужими. "Ми гордімося своєю країною, її народом, ми знаємо, що на зміну похмурим дням приходить сонце. Не може панувати несправедливість у щирому краї. Підтримати зведення каплиці – для нас велика честь, адже поширення доброго слова, молитви, віри – вкрай важливе у непростий період, це об'єднує людей", - говорить Голова Української партії "Зелена планета" Сергій Орєхов.

Заступник голови  Української партії "Зелена планета"  Валерій Цибух подякував Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Владиці Павлу за благословення та наголосив на тому, що будівництво каплиці повинно бути завершене вже за рік. "Наступного року у День святого Миколая Чудотворця, було б добре освятити вже збудовану каплицю.  Українців надихає стійкість у православній вірі та захисті Церкви великого угодника Божого Святого Миколая. Сьогодні тут зібралися небайдужі люди заради однієї мети – будувати країну, підтримувати один одного, єднатися і йти вперед", - сказав Валерій Цибух.

 У церковному будівництві завжди поєднуються молитва та діяльні зусилля людини. В давнину всі етапи роботи і матеріали освячувалися святою водою з молебнями. "Сучасний ритм життя схожий на круговоріт, у якому далеко не кожен, у силу різних обставин, знаходить час для дійсно важливого та цінного. Люди забувають, що за свої вчинки несуть відповідальність, що зло добром не повернеться, що усі великі справи починаються з малого. Ми раді кожному, хто звертається до нас, бо лише разом можливо досягати прогресу, знаходити вихід зі складних ситуацій і ділити радість", - наголошує Сергій Орєхов.

Наступна публікація