Будівництво каплиці Святого Миколая Чудотворця за підтримки Української партії "Зелена планета" Актуально

Будівництво каплиці Святого Миколая Чудотворця за підтримки Української партії "Зелена планета"

Представники української партії "Зелена планета" взяли участь у святковому молебні на закладку каменя в місці будівництва каплиці / Фото: ТСН.ua

Представники української партії "Зелена планета" взяли участь у святковому молебні на закладку каменя в місці будівництва каплиці в честь Святого Миколая Чудотворця у Києво-Святошинському районі.

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Владика Павло освятив місце будівництва та дав благословення на початок доброї справи і наголосив на тому, що святого Миколая Чудотворця шанують у  всьому світі. "Життя людини – це дар Божий, який ми повинні, у мірі своїх можливостей, розвивати. Ми дякуємо Господу за дивного Угодника Божого, який протягом 17 віків був і є покровителем нашої церкви, країни, народу, кожного громадянина окремо. Ми повинні звернутися до Миколая Чудотворця зі словами молитви, йти його шляхом віри і благочестя, щоб він захистив нас від ворогів видимих та невидимих і попросив у Бога для нас милості, захисту та збереження віри святої", - сказав він.

Вся історія нашого народу пронизана випробуваннями – на зміну одним важким часам приходили інші. Та при цьому українці завжди славились і  славляться добротою своєї душі. І хто раз побував на нашій землі, хоче повернутися знову, бо гостинність і традиції, не залишають байдужими. "Ми гордімося своєю країною, її народом, ми знаємо, що на зміну похмурим дням приходить сонце. Не може панувати несправедливість у щирому краї. Підтримати зведення каплиці – для нас велика честь, адже поширення доброго слова, молитви, віри – вкрай важливе у непростий період, це об'єднує людей", - говорить Голова Української партії "Зелена планета" Сергій Орєхов.

Заступник голови  Української партії "Зелена планета"  Валерій Цибух подякував Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Владиці Павлу за благословення та наголосив на тому, що будівництво каплиці повинно бути завершене вже за рік. "Наступного року у День святого Миколая Чудотворця, було б добре освятити вже збудовану каплицю.  Українців надихає стійкість у православній вірі та захисті Церкви великого угодника Божого Святого Миколая. Сьогодні тут зібралися небайдужі люди заради однієї мети – будувати країну, підтримувати один одного, єднатися і йти вперед", - сказав Валерій Цибух.

 У церковному будівництві завжди поєднуються молитва та діяльні зусилля людини. В давнину всі етапи роботи і матеріали освячувалися святою водою з молебнями. "Сучасний ритм життя схожий на круговоріт, у якому далеко не кожен, у силу різних обставин, знаходить час для дійсно важливого та цінного. Люди забувають, що за свої вчинки несуть відповідальність, що зло добром не повернеться, що усі великі справи починаються з малого. Ми раді кожному, хто звертається до нас, бо лише разом можливо досягати прогресу, знаходити вихід зі складних ситуацій і ділити радість", - наголошує Сергій Орєхов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація