Будівельники оголосили голодування та засіли в КМДА через борг у 400 тисяч

Будівельники оголосили голодування та засіли в КМДА через борг у 400 тисяч

Семеро чоловік оголосили голодування / Фото: УНІАН

Робітникам на платять гроші вже четвертий місяць.

У Києві семеро осіб, які представляють інтереси будівельників соціального житла у столиці, розпочали голодування у громадській приймальні КМДА з вимогою виплати їм зарплати, пише УНІАН.

Голова профспілки "Серп і молот" Віталій Махинько повідомив, що припинено будівництво по вулиці Градинській, 9-11. Ще 4 місяці тому будівельникам, які працювали на цьому об'єкті, мали виплатити зарплату, але досі цього не зроблено.

"Близько 20 робітників, половина з яких є членами нашої профспілки, не отримують свою заробітну плату. Будівельна компанія нам заявляє, що КП "Житлоінвестбуд" не перераховує гроші. Наша позиція – ми не підемо без своєї зарплати звідси. Або нас винесе "швидка", або працівники міліції", – сказав Махинько.

За його інформацією, із сімох осіб, які протестують у КМДА, двоє – представники профспілок і п'ятеро – будівельники.

Як повідомив голова профспілки, людям заборгували близько 400 тисяч гривень. За його словами, будівельники підписували робочі договори з будівельною компанією, але їм не видали на руки копії цих договорів, тому вони не мають підтверджуючих документів, що працювали на цьому об'єкті.

При цьому будівельники наголошують, що є багато свідків, які можуть це підтвердити.

В.Махинько повідомив, що замовником будівництва є КП "Житлоінвестбуд", генпідрядником – Київська житлова будівельна компанія, субпідрядником – Національна будівельна компанія, з якою будівельники й укладали угоди.

Повʼязані теми:

Наступна публікація