Залізничники запевняють, що розрахувалися із будівельниками мосту на Видубичах

Залізничники запевняють, що розрахувалися із будівельниками мосту на Видубичах

Людям дають гроші лише, щоб доїхати на роботу.

Будівельники, які звели новий залізничий міст у столиці, у вівторок його і перекрили, бо працювали останній час задарма. За роботу будівельникам заборгували гроші і це попри те, що минулого тижня міст на Видубичах урочисто відкрили. Південно-Західна залізниця божиться, що перед підрядником усі обов'язки виконали, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Залізничний міст на Видубичах зводили 7 років. Із плакатами посеред залізничної дороги будівельники вимагали заплатити гроші, бо рік вони працюють за спасибі.

Анатолій приїхав з Вінниччини на заробітки, а від них має лише збитки. Йому заборгували 20 тисяч гривень, грошей не бачив з вересня.

Купку мітингувальників таки вирішили розігнати, бо акцію влаштували посеред руху поїздів. Щоправда, будівельники їх не пропустили, а машиніст приїхав, бо був такий наказ.

У Південно-Західній залізниці переконують, що за виконану роботу з підрядником вони розрахувались, у них була угода на понад два млрд грн

Шукати відповіді, коли люди отримають свої кревні, журналісти поїхали в офіс будівельної компанії, проте потрапити до керівництва не змогли. Додзвонитись в приймальну та на мобільний ТСН також не вдалося. Будівельники кажуть, що більше терпіти не будуть.

Якщо сьогодні їх не почують, то завтра вони обіцяють перекрити весь залізничний вузол.

Нагадаємо, що далекобійники погрожують перекрити дороги

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська.

В Києві будівельники перекрили залізничний міст через борг

В Києві будівельники перекрили залізничний міст через борг

Повʼязані теми:

Наступна публікація