Будинок на Мазепи після пожежі опинився в аварійному стані

Будинок на Мазепи після пожежі опинився в аварійному стані

Будинок біля "Арсенальної" може завалитися / Фото: КМДА

Стіна будинку на Печерську може впасти в будь-який момент.

Фронтальна стіна будинку на вул. Івана Мазепи, 3/5 в межах першого, другого та частини третього під'їздів знаходиться в аварійному стані. Це з'ясувалося в результаті проведеного обстеження технічного стану та огороджуючих конструкцій будинку, повідомили в пресс-службі КМДА.

При обваленні залишків несучих елементів кроквяної системи і горищного перекриття або їх демонтажу існує ймовірність і обвалення фронтальної стіни в межах цих під'їздів. Тому демонтаж пошкоджених пожежею конструкцій кроквяної системи і горищного перекриття буде розпочато тільки після того, як фахівці посилять стійкість і жорсткість фронтальної стіни.

Зараз приміщення квартир під'їздів, які обстежують, відключені від міських мереж електропостачання, центрального опалення, газопостачання та холодної і гарячої води.

В інших квартирах (десять під'їздів), які не постраждали під час пожежі, ведуться роботи з відновлення газопостачання та електроенергії. Нагадаємо, вранці 22 листопада, 123 квартири були вже з газом.

Нагадаємо, вчора в центрі Києва була ліквідована пожежа в одній з багатоповерхівок поблизу станції метро "Арсенальна" на вул. Івана Мазепи 5/3.

Повʼязані теми:

Наступна публікація