Бродський та Шуфрич зроблять з річкового вокзалу в Києві ресторанну галерею - ЗМІ

Бродський та Шуфрич зроблять з річкового вокзалу в Києві ресторанну галерею - ЗМІ

Будівля Річкового вокзалу в Києві належить компанії, наближеній до Шуфрича і Бродського / Фото: УНІАН

Журналісти стверджують, що саме вони стали новими власниками будівлі на Подолі.  

Будівля річкового вокзалу в Києві належить компанії, наближеній до екс-голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського та народного депутата від "Опозиційного блоку" Нестора Шуфрича.

Про це йдеться у розслідуванні програми Схеми.

"Відповідно до даних інформаційного ресурсу Агенства з розвитку інфраструктури фондового ринку Smida, 24% акцій ПАТ "Київський річковий порт", яке володіє будівлею, належить белізькій фірмі AEROTRADE SOLUTIONS INC. Її представник Савчук Андрій Володимирович був фінансовим директором Київського представництва "Торговий дім "Жидачівський паперовий комбінат", а також фінансовим директором концерну "Основа" з орбіти Михайла Бродського. Цей же Андрій Савчук у 2002 році був кандидатом у народні депутати від партії Бродського "Яблуко". Та й директором самого ПАТ "Київський річковий порт" є Сергій В'ячеславович Бойко. Він же – керівник київської регіональної організації "Партії вільних демократів" Михайла Бродського", - зазначають журналісти.

Михайло Бродський підтвердив ЗМІ, що має прямий стосунок до ПАТ "Київський річковий порт", є акціонером товариства.

"Так, ми купували акції у Сергія Максимова. "Зайшли" акціонерами десь із півроку тому. Ми бачимо розвиток річкового порту. У цьому палаці було два ресторани, а також він працював як сам вокзал для туристів для прогулянок по Дніпру. Ми досі вбачаємо, що працювати він має у двох іпостасях – ресторани і вокзал. Поки рано говорити про щось конкретно, концепцією займається мій син Юрій", – розповів Бродський, не уточнивши однак вартість угоди.

Водночас журналісти наголосили ,що Сергій Максимов – це бізнесмен російського походження, співзасновник VAB банку, екс-акціонер ПАТ "Київський річковий порт".

25% акцій ПАТ "Київський річковий порт" належить ТОВ "Сучасне партнерство". Екс-директором ТОВ "Сучасне партнерство" був Віктор Вікторович Сидорук – помічник нардепа Нестора Шуфрича.

"ТОВ "Сан гален холдінг", яке володіє ще 25% акцій ПАТ "Київський річковий порт", – теж, схоже, компанія, наближена до Нестора Шуфрича. Фірма має спільний телефон із Міжнародним благодійним фондом "Музей історії повітроплавання і авіації імені Сікорського", співзасновником якого є нині покійна матір Нестора Шуфрича – Шуфрич Марія Петрівна", - виявили журналісти.

Раніше представник керівництва Київського річкового вокзалу Андрій Вавриш повідомив, що Київський річковий вокзал перетворять на ресторанну галерею та туристичний центр, розширивши площу будівлі удвічі за рахунок підвальних поверхів. Функція вокзалу залишиться.

Нагадаємо, у серпні минулого року, на День Незалежності, після довгої реставрації відкрили Поштову площу, на якій розташована будівля річкового вокзалу. Тепер на неї можна зайти з Володимирського узвозу та спуститися сходами на набережну. Також на площі з'явився фонтан з підсвічуванням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація