Братчики "вибивають" гроші з торговців на київському вокзалі заради звільнення авторитета Бабая

Дата публікації
Перегляди
9708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Братчики "вибивають" гроші з торговців на київському вокзалі заради звільнення авторитета Бабая

На київському вокзалі збирають заставу на звільнення Бабая / Фото: Сегодня

За інформацією, на заставу потрібно $ 200 тисяч.

Торговці і перевізники, які працюють на столичному вокзалі, скаржаться, що з них збирають гроші на заставу для арештованого головного наглядача вокзалу Юрія Багієва на прізвисько Бабай.

Кажуть, що потрібна сума в $ 200 тисяч, і кожен повинен внести хоч малу лепту, пишуть "Вести".

Бабай був заарештований 17 травня цього року за вимагання прямо на вокзалі. Після його останнього арешту ситуація на вокзалі особливо не покращилася - тепер гроші збирають його помічники, хоча багато хто сподівався, що зітхнуть вільно. Але не всі перевізники згодні платити, деякі просто спустилися в "яму" (так називають автовокзал недалеко від Привокзальної площі).

"Частина йому платить, а інша частина чинить опір. Таксисти завжди віддають "податок" бабаївським (від $ 40 до $ 100 на місяць). Тепер потрібні ще гроші, які передадуть його дружині на заставу", - розповів один з диспетчерів фірми-перевізника, яка відмовляється платити.

За його словами, Бабаю платять мінімум п'ять перевізників - по 100 доларів з машини в місяць (а у одного перевізника може бути 20 машин). Незгодних б'ють. "Нещодавно побили диспетчера - молодого хлопця. Вдень напали два мордовороти і били пляшками по голові. Наші хлопці не змогли їх наздогнати. Ми викликали швидку, хлопцеві зашили голову. Він два тижні приходив до тями. Зазвичай ми ходимо групами, а цього разу він пішов сам. На його місці міг бути будь-хто з нас. В міліцію скаржитися немає сенсу", - говорить менеджер.

У прес-службі ГУ УБОЗ сказали, що слідство у справі Багієва триває: "Він затриманий на два місяці, слідчий має право продовжити термін до трьох місяців. Підозрюваний намагався оскаржити рішення суду про його затримання, але суд не задовольнив його позов. А даних про те, що на вокзалі збирають гроші на його викуп, у нас немає".

Адвокати Бабая скаржаться на тиск. "Сьогодні суд розгляне питання про продовження терміну утримання під вартою. У СІЗО Юрій перебуває вже два місяці. За цей час його нікуди не приводили для проведення слідчих дій. Справа затягується. У СІЗО на нього чинять психологічний тиск. Не дозволяють передавати необхідні продукти: воду, хліб, цукор. В камері немає холодильника. Щодня проводять по два обшуки. Ми підготували скаргу на ім'я омбудсмена і генпрокурора. Що стосується інформації про те, що на вокзалі нібито збирають $ 200 тис. на заставу, то це нісенітниця. Тим більше, що суму застави повинен визначити суд", - розповіли адвокати Юрія Багієва.

Варто зазначити, що одразу після затримання Бабая підприємці на київському вокзалі сподівалися, що працювати їм буде значно простіше. Міліція ж обіцяла навести дуже швидко лад.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація