Прогулянки в саду стали більш цікавими.
Столичний ботсад святкує 80-річчя. З цієї нагоди там відкривають кілька нестандартних експозицій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.
Тепер у саді є справжня французька ділянка. Це і сад, і город одночасно – поруч висаджені капуста, квасоля, кабачки, навіть полуниці разом з квітами та ароматними травами.
Присвятили цю експозицію князівні Анні Ярославні. Адже такі грядки насаджували у французьких монастирях, де дочка Ярослава Мудрого доживала віку.
Розширили цьогоріч і сад каменів – облаштували ділянку з українськими брилами. А відділ східних культур доповнили тибетськими мотивами. Поки що експозицію не завершили, однак уже встановили традиційну тибетську ступу, яка за східними віруваннями, приносить гармонію і мир.
Раніше повідомлялося, що столичний ботсад потонув у квітучому морі магнолій та горах сміття.