"Бомба" біля київського кіоску виявилася каністрою з дротами

"Бомба" біля київського кіоску виявилася каністрою з дротами

В Києві знешкодили каністру з дротами і горючою речовиною / Фото: veved.ru

"Це більше схоже на запальну суміш, але висновки за фахівцями", - сказав глава прес-служби столичної міліції Ігор Михалко.

У Києві біля кіоску на вулиці Срібнокільській знайшли не вибухівку, а каністру з дротами. Про це повідомляє "Комсомольская правда в Украине" з посиланням на столичну міліцію.

Як повідомляється, інформацію про те, що під одним з МАФів хтось залишив вибуховий пристрій з годинниковим механізмом, надійшла до міліції вранці. Дзвонив власник кіоску. На місце негайно прибула опергрупа і вибухотехніки. Територію навколо кіоску оточили і обстежили підозрілий предмет, який стирчав з під торговельного павільйону.

"Фахівці вибухотехніки відразу визначили, що те, що хтось засунув у щілину між кіоском, до вибухового пристрою ніякого відношення не має. Тому нікого в окрузі не евакуювали, обережно дістали предмет, яким виявилася каністра з невеликою кількістю пальної речовини з дротами. Це більше схоже на запальну суміш, але висновки за фахівцями", - повідомив начальник прес-служби столичної міліції Ігор Михалко.

Знайдений предмет відправили на експертизу.

Нагадаємо, в кінці минулого року на Київщині чоловік підірвався на власній бомбі в туалеті.

Повʼязані теми:

Наступна публікація