Блокування в'їздів до Києва. У ДСНС назвали перекриті активістами дороги

Блокування в'їздів до Києва. У ДСНС назвали перекриті активістами дороги

Блокування в'їздів до Києва. У ДСНС назвали перекриті активістами дороги

Заблоковані дороги до Києва / Фото: Управління ДСНС Києва

Рух п'ятьма напрямками частково обмежений.

Через заплановані акції протесту активістів, які підтримують закон про зміни до Митного кодексу щодо авто на іноземній реєстрації, в'їзди до столиці від ранку 24 січня 2017 року частково перекриті.

Про це повідомляє прес-служба столичного управління ДСНС.

На в'їздах до столиці наразі чатують пожежно-рятувальні підрозділи та поліція. Ситуація контрольована.

"Загалом від Головного управління ДСНС України у Києві задіяно п'ять одиниць пожежно-рятувальної техніки та близько 25 чоловік особового складу підрозділів Київського гарнізону: по одній одиниці на кожному пункті у Бориспільському, Броварському, Житомирському, Одеському та Ковельському (Гостомельському) напрямках", - йдеться у повідомленні.

Надзвичайники просять водіїв враховувати ситуацію, що склалася, під час планування маршрутів. Рух частково обмежено у п'яти напрямках.

"Так, за інформацією Укравтодору наразі частково обмежений рух у напрямку доріг М 01 Київ-Чернігів, М 03 Київ-Харків, М 05 Київ-Одеса, М 06 Київ-Чоп, М 07 Київ – Ковель", - резюмували у ДСНС.

Нагадаємо, раніше у поліції попереджали, що з 7 годин ранку 24 січня можливе часткове зайняття проїзної частини на в'їздах до Києва. Активісти вимагали, щоб Верховна Рада без зволікань ухвалила закон про зміни до Митного кодексу, який передбачає пом'якшення умов пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією, та перекрмили рух. Це викликало шквал обурення інших водіїв.

Активісти заблокували дороги до Києва

Активісти заблокували дороги до Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація