Близько 150 активістів перекрили рух вулицею Грушевського у Києві

У Раді триває розгляд закону про переведення кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну.

У Верховній Раді триває розгляд закону №4895 "Про переведення кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну", а біля парламенту зібрались мітингувальники, які вимагають якнайшвидшого прийняття цього закону, повідомляє кореспондент ТСН.

Протестувальники перейшли від простого пікету до більш жорстких дій – перекрили рух вулицею Грушевського. На дорогу вийшли близько 150 людей. Біля ВР також чимала кількість протестувальників, загалом за прийняття закону прийшли боротись близько 800 людей. Привели і своїх дітей.

Як повідомили ТСН, мітингувальники приїхали сьогодні вранці з різних міст України. Всі вони мають незакриті кредити у валюті, які через шалені стрибки курсу стали просто непосильним тягарем.

Громадський транспорт, який курсує по Грушевського, зараз стоїть вздовж узбіччя, легковики розвертаються. На місці працює невелика кількість міліції – спостерігають за порядком.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада погодила пропоновані президентом Петром Порошенком кандидатури на високі посади в державі.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація