Біженці з Донбасу та Криму влаштували генеральне прибирання на Трухановому острові

Дата публікації
Перегляди
6993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Біженці з Донбасу та Криму влаштували генеральне прибирання на Трухановому острові

Біженці прибрали на остові

Біженці кажуть, це найменше чим можуть віддячити людям і місту

Переселенці з Донбасу та Криму вирішили віддячити киянам за прихисток і турботу. На одному з найзасміченіших місць столиці - Трухановому острові - влаштували велике прибирання. До роботи стали і дорослі, і малі.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, біженці кажуть, це найменше чим можуть віддячити людям і місту, у яких знайшли притулок, тікаючи від війни та переслідувань.

Тут і Крим, і Донецьк, і Луганськ і десятки невеличких міст та сіл. Вони давно об'єднались у групи в соціальних мережах і потоваришували, живучи пліч-о-пліч.

"Коли роблять добро, треба відповідати добром. Тоді не буде всіх цих чуток, що там хтось погано відноситься до донецьких", - кажуть біженці.

15-ти річний Сергій із Горлівки через криваві події - називає Київ домівкою. Не через те, що призвичаївся і планує залишитись, а через те, що в одній країні живемо.

"Прибрати можна всюди. У всіх містах має бути чисто. Це Україна, наша батьківщина", - каже хлопець.

Долучилися до суботника і кияни. Кажуть спільно - можна зробити більше. Навіть назву акції  "біженці з подякою для киян" спільно вирішили змінити на нове гасло - "пліч-о-пліч".  Поруч стали і відомі українці. Олімпійські чемпіони, співаки, політики - усе  заради чистоти, і заради єдності.

Раніше повідомлялося, що у Києві дітей біженців безкоштовно пускатимуть до зоопарку.

Кореспондент ТСНС Іван Гребенюк

Біженці зі Сходу прибрали Труханів острів

Біженці зі Сходу прибрали Труханів острів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація