Бійки за Осокорки: мешканці обурені поведінкою Кличка, але домоглися облаштування скверу

Бійки за Осокорки: мешканці обурені поведінкою Кличка, але домоглися облаштування скверу

На Осокорках буде сквер

Дозволу на встановлення паркану міськрада не видавала, за словами мера.

На місці скандальної забудови біля метро "Осокорки" буде сквер.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, таку обіцянку отримали сьогодні жителі від столичного мера Віталія Кличка.

Після вчорашньої сутички на місці будівництва нового торговельно-розважального центру на Осокорках працював трактор, який розгрібав землю і закидав те, що встигли вирити забудовники.

Пообідні на Осокорки навідався Віталій Кличко. Міський очільник запевняє, завтра на засідання  Київради  він винесе рішення про розірвання договору оренди цієї земельної ділянки. "Усі дозволи, які були отримані забудовником, були видані декілька років тому. Дозволу на встановлення паркану міська рада не видавала", - повідомив чиновник, пообіцявши на цьому місці розбити сквер.

Проте місцеві мешканці і активісти, які захищали вчора земельну ділянку від будівельної техніки, обурені поведінкою Кличка, адже чекали на нього ще вчора під час бійки.

Тепер упродовж тижня сюди мають завезти землю та дерева. Виконувати це почали вже одразу після того, як мер покинув тепер уже колишню забудову.  Зокрема, приїхали КамАЗи із землею.

Нагадаємо, місцеві жителі у вівторок, 19 травня, вже вкотре вийшли трощити паркан незаконної, як вони вважають, забудови. На захист стали охоронці забудови. Міліціонери, які стояли між протестувальниками та охоронцями, не змогли запобігти сутичці. Вісьмох протестувальників затримали. Аби їх відпустили, люди перекрили міст, що з'єднує два береги Києва, через що утворився величезний затор.

Мер Віталій Кличко пообіцяв, що винні в побиттях будуть покарані.  

На місці забудови біля метро Осокорки буде сквер

На місці забудови біля метро Осокорки буде сквер

Повʼязані теми:

Наступна публікація