Бійка у Київраді: Кличко запропонував депутатам вийти на ринг

Бійка у Київраді: Кличко запропонував депутатам вийти на ринг

Розмови про стан міської інфраструктури не вийшло.

Бійку між депутатами на засіданні Київради прокоментували її учасники та мер Києва. Конфлікт спалахнув під час виступу депутата Верховної Ради Юрія Левченка, який дорікнув Віталію Кличку за аварію на Шулявському шляхопроводі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Погроза "винести з кабінету" мера, та ще "навіть ногами вперед" обурила депутатів від "Солідарності". Сам Кличко був незворушним, а от на трибуні виникла 5-хвилинна штовханина. Володимир Бохняк, якого облили водою, заявив, що зробило "якесь тіло" із "Солідарності". "Вони неадекватні. Як на хворих реагувати? Здорова людина такого ж не зробить", - заявив він. Натомість у провладній фракції кажуть, що неможна безпідставно і безкарно ображати ні столичного голову, ні коллег по раді. "Люди хочуть бути активними, але активність не завжди виявляється в конструктивній роботі, а в таких фізичних вправах. Є політичні інтереси і політичні гасла, але ні в якому разі ні народний депутат, ні депутат Київради у своїх висловах не повинен переходити етичні межі", - заявив Андрій Странніков.

Київського мера бійка трохи спантеличила. "Впевнений, що ми не повинні брати приклад з Верховної Ради. У нас це дійсно перший раз, такого ще не було. А сам особисто від себе можу запросити всіх тих, хто хоче побитися – прийти в тренувальний зал. Можу дати урок, хто хоче потренуватися. По-правилах, з рукавичками", - наголосив градоначальник. Після його заспокоєнь Київрада пішла на перерву.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Облитий депутат, образи і загрози Кличку: у мерії сталась бійка через обвалений Шулявський міст

Облитий депутат, образи і загрози Кличку: у мерії сталась бійка через обвалений Шулявський міст

Повʼязані теми:

Наступна публікація