Біля скандального кафе "Каратель" у згорілому Будинку профспілок зібралися протестувальники

Біля скандального кафе "Каратель" у згорілому Будинку профспілок зібралися протестувальники

Кафе Каратель / Фото: УНІАН

Також приїхали правоохоронці.

У Києві біля Будинку профспілок зібралися протестувальники і під'їхали кілька десятків поліцейських машин.

Чергові поліцейські наряди виїхали на місце, отримавши дзвінок по лінії "102", повідомив начальник управління Нацполіції Києва Андрій Крищенко в ефірі "112".

"На номер "102" надійшла інформація, що біля будівлі Будинку профспілок, яка перебуває в аварійному стані, група людей протестує проти нещодавно відкритого там кафе. Зараз там є поліція з метою не допустити конфліктів. Розмовляємо з ними, роз'яснюємо законодавство. Поки що все спокійно", - розповів про ситуацію Крищенко.

Як повідомив у Facebook директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства, протестувальники зібралися біля скандального клубу "Каратель", який був відкритий в згорілому під час Майдану Будинку профспілок.

Нагадаємо, в згорілому Будинку профспілок на місці скандальної l'kafa навесні запрацювало нове кафе. Офіційне відкриття відбулося 1 квітня. Заклад оформили в своєрідному стилі. На стінах облаштували світильники з осколків реактивних снарядів "Град". На полицях поставили псевдококтейлі Молотова. Над барною стійкою повісили тризуб. В акваріум запустили раків. Біля вітрин поставили мішки для барикад. Зверху повісили вивіску "Каратель".

Втім, вивіску з назвою закладу через деякий час прибрали. Роботи провели вночі за наказом Київської міської адміністрації. Тоді в КМДА вже заявляли, що кафе незаконне, тому вивіску демонтують, а навколо поставлять паркан.

Вивіску скандальної кав’ярні “Каратель” у Києві демонтували

Вивіску скандальної кав’ярні “Каратель” у Києві демонтували

Повʼязані теми:

Наступна публікація