Бібліотекарка елітної школи біля Кабміну виготовляла та збувала метамфетамін

Бібліотекарка елітної школи біля Кабміну виготовляла та збувала метамфетамін

Бібліотекарка елітної київської школи виявилася наркоманкою

В "Елладі" навчаються діти відомих політиків, банкірів і зірок естради.

У центрі скандалу опинилась одна з елітних шкіл Києва, бібліотекарка якої виявилася наркоманкою, йдеться у сюжеті "ТСН. 19:30".

Школа "Еллада" розташована у самісінькому центрі столиці за кількасот метрів від Кабміну та Адміністрації президента. У закладі, загородженому парканом та з охороною, навчаються діти як простих українців, так і відомих батьків - політиків, банкірів, і навіть зірок естради.

Саме тут цілий рік жінка працювала з дітьми, а тим часом збувала наркотики своїм друзям. Спіймати горе-бібліотекарку на гарячому вдалося випадково.

Як виявилося жінка вживала метамфетамін, який виготовляла вдома разом із чоловіком.

"На час вчинення даного злочину ця людина працювала на посаді бібліотекаря. Тобто мала контакт із дітьми. Безпосередньо і педагогічна діяльність входила в її обов'язки", - поінформував заступник прокурора Печерського району столиці Олександр Авдєєнко.

ЇЇ засудили до умовного покарання та зобов'язали пройти лікування від залежності ще рік тому. До тепер ні керівництво, ані учні школи про це не знали.

Про факт її засудження стало відомо від працівника прокуратури Печерського району. Вона написала заяву про звільнення і була в той же день звільнена з роботи.

Після цього випадку, ні бібліотекарки, ані її чоловіка в їхньому помешканні не бачили.

Тим часом у прокуратурі запевнили, що перевірки шкіл проводитимуть і надалі. Тим паче засуджені педагоги, вчителі-наркозбувачі - не новина для України.

Так, минулого літа торгівлю наркотиками прикрили в Дніпродзержинській школі. А не так давно - знову у столиці. Учитель військової підготовки не тільки виготовляв у своєму кабінеті психотроп, а й мав чимало клієнтів серед учнів.

Бібліотекарка елітної столичної школи виявилася наркоманкою

Бібліотекарка елітної столичної школи виявилася наркоманкою

Повʼязані теми:

Наступна публікація