Безхатченко, який вчинив пожежу у київському хоспісі, міг підпалити себе через депресію

Безхатченко, який вчинив пожежу у київському хоспісі, міг підпалити себе через депресію

На момент пожежі у хоспісі перебувало 78 пацієнтів, серед них - 20 нерухомих.

Займання почалося саме з ліжка загиблого.

У хоспісі столичної лікарні внаслідок пожежі загинув 64-річний чоловік. Рятувальники кажуть, що він міг сам себе підпалити, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Безхатченко Олександр Красовський жив у клініці близько п'яти років. Займання почалося пізно ввечері напередодні саме з його ліжка.

Сусіди по палаті, які на момент загорання вже спали, розповідають, що загиблий мав звичку курити в ліжку, у нього були ампутовані обидві ноги. Пожежу вдалося ліквідувати за 20 хвилин. Більше ніхто не постраждав.

Загалом у приміщенні перебувало 78 пацієнтів, серед них - 20 нерухомих. Рятувальникам довелося на руках виносити їх на перший поверх. Наразі мешканців хоспісу повернули до їхніх палат. Ремонту потребує тільки палата загиблого.

"Я прокинувся від того, що няні начали бігати, кажуть: "Пожежа!". Чому так сталося? Красовський запалив сам. І він сказав, подивіться, завтра усі будете тікати звідси" - розповідає один з мешканців хоспісу.

"Версій розглядається кілька. Це або потрапляння недопалку на постільну білизну або самопідпал. Сусід розповів, що чоловік перебував у депресії кілька днів. Він говорив страшні речі про себе, про своє життя", - каже Євгенія Лапонога, представник прес-служби головного управління з питань надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, під час ліквідації пожежі в центрі Києва загинули двоє рятувальників.

У госпісі київської лікарні внаслідок пожежі загинув 64-річний чоловік

У госпісі київської лікарні внаслідок пожежі загинув 64-річний чоловік

Повʼязані теми:

Наступна публікація